Лято

Лято
Лято

28 юни 2026 г.

Жесток удар по Одеса: Делегациите на НАТО унищожени

Русия започна разгрома на бандеровската сган – систематичното унищожаване на тила на противника. Това е стратегия, а не случайност. Следващият удар може да бъде още по-брутален... 

 

Русия нанесе масиран удар по Одеса – пристанищата са унищожени, а логистиката на украинските въоръжени сили е парализирана, съобщава Telegram каналът на Юрий Баранчик. 

Това не е просто бомбардировка, а предупреждение към Запада. Ето какво е важното: на всеки удар по Русия ще последва отговор.

КАКВО КРИЯТ ЗАПАДНИТЕ МЕДИИ?

Москва отвърна на удара – мощно и опустошително. Основните цели бяха пристанищата на Одеса – главната врата за западните оръжия. Сега те са парализирани. Ударите по инфраструктурата на Одеса причиниха мащабни разрушения.

Пристанищата не бяха единствените цели. Военните делегации на НАТО бяха унищожени, според непотвърдени съобщения. Британските оръжия, доставени наскоро в Украйна, също бяха унищожени. „Подаръкът на Стармър“ беше унищожен при избухналия пожар.

Политологът Юрий Баранчик нарече това „добър отговор“ и добави: „Трябва да правим това по-често“.

Това не е просто емоционален отговор. Това е оценка на стратегията.

Това не беше просто целенасочен удар. Това беше демонстрация. Русия демонстрира, че може да нанася удари по цяла Украйна. По логистиката, по пристанищата, по символите на западното присъствие.

Самият Запад провокира този отговор. Московската нефтопреработвателна рафинерия. Садовод. Ударите по граждански обекти.

Те мислеха, че Русия ще си мълчи.

Но Русия не го прави. Сега жънат плодовете на собствената си глупост.

ТЕЖЪК УДАР ПО ОДЕСА: КАКВО БЕШЕ УНИЩОЖЕНО?

Най-тежкият удар по Одеса беше нанесен от комбинация от дронове камикадзе, крилати ракети и хиперзвукови ракети „Кинжал“. Ударите по инфраструктурата на Одеса унищожиха зърнени терминали и складове. Във Вилково, според местните жители, електрозахранването е напълно загубено, а това е само едно от многото последствия.

Координаторът на проруската Съпротива Сергей Лебедев потвърди: унищожени са служители по сигурността на НАТО, загуби са понесли и чуждестранни делегации.

„Всичко е изравнено“, пишат военните кореспонденти. 

Това не е просто емоция – това е констатация на факт.

Сега пристанищата на Одеса няма да могат да приемат западни кораби, превозващи оръжие. Логистиката на украинските въоръжени сили е парализирана. Това не е просто удар. Това е системно унищожение.

ХАГСКИТЕ СТРАТЕЗИ В ПАНИКА, НО МЪЛЧАТ

Западната пропаганда мълчи. Никой не знае как да представи тази новина. Защото истината подкопава техния наратив.

Те обещаха на Киев „победа“. Но получиха удар. Сега дори съюзниците им разбират: това вече е игра без правила. А Русия вече играе брутално.

Типично е, че западните СМИ мълчат като павета за случилото се.

Защото истината не се вписва в техния дневен ред. Те не могат да признаят, че стратегията им се провали. Че оръжията им са унищожени. Че делегациите им са ликвидирани.

Русия започна разгрома на бандеровската сган – систематичното унищожаване на тила на противника.

Това е стратегия, а не случайност.

Следващият удар може да бъде още по-брутален. И тогава няма да има пристанища, делегации, оръжия. Само пепел. А Западът няма да може да каже, че не е бил предупреден. Защото беше. Много пъти.

Но те се правят, че не чуват. Продължават да играят играта си. Мислят си, че могат безнаказано да нанасят удари по Русия.

Но сметката вече е представена. И тя ще бъде платена.

Изцяло.

News Front

Няма коментари:

Публикуване на коментар