Пролет

Пролет
Пролет

25 юни 2023 г.

Няма такава наглост, арогантност, безчовечие и гнусота!

Тези са се взели много насериозно... 

 

И доза хохлита днес: Кулеба-ДаГоЕва призовава никой да не си играе с Русия и да не й дава играчките си, защото той - ДаГоЕва, нямало да си играе вече с приятели на Русия. 

Извън майтапа, тези са се взели много насериозно. Без да осъзнават, че в момента, в който САЩ решат, че не им трябват или няма да спечелят войната срещу Русия, са ходещи трупове.  

Да призоваваш държави да игнорират Русия и то при положение, че това са държави, които ти издържат бедстващите с луксозни джипове и маникюри укрита из Европа, е наглост, непозната в историята. Украйна се изходи върху ценностите на човечеството, припозна фашистките символи и ценности и накрая иска ЕС и НАТО да я избършат. Че и ни се кара на всичкото отгоре.

Няма такава наглост, арогантност, безчовечие и гнусота!


Елена Гунчева-Гривова

Няма коментари:

Публикуване на коментар