„Държавата не може да си позволи да събори в такъв мащаб незаконно строителство.“
Преди два дни. Радевият Копринков министър Иван Шишков:
„Построените вече къщи в „Баба Алино” трябва да се съборят и няма друго решение“.
Днес. Радевият Копринков Шишков:
„Държавата не може да си позволи да събори в такъв мащаб незаконно строителство. Предложихме изменения в тези текстове. Текстовете за търпимост да касаят само единствено инженерната инфраструктура, за да може като общество да запазим това, което е направено, след като направим проверка дали отговаря на нормите“.
Копринката Шишков на Радев ли е идиот, или ние, дето търпим тия идиоти?!


Няма коментари:
Публикуване на коментар