Лято

Лято
Лято

24 юни 2026 г.

Копринката Шишков на Радев ли е идиот, или ние, дето търпим тия идиоти?!

„Държавата не може да си позволи да събори в такъв мащаб незаконно строителство. 

 

Преди два дни. Радевият Копринков министър Иван Шишков:

„Построените вече къщи в „Баба Алино” трябва да се съборят и няма друго решение“.

Днес. Радевият Копринков Шишков:

„Държавата не може да си позволи да събори в такъв мащаб незаконно строителство. Предложихме изменения в тези текстове. Текстовете за търпимост да касаят само единствено инженерната инфраструктура, за да може като общество да запазим това, което е направено, след като направим проверка дали отговаря на нормите“.

Копринката Шишков на Радев ли е идиот, или ние, дето търпим тия идиоти?!


Afera.bg

Няма коментари:

Публикуване на коментар