Лято

Лято
Лято

16 юли 2026 г.

Коалицията на нежелаещите

Малцинството няма да млъкне - но поне да каже - какво още искате да дадем на тази война? Пари? Техника? Мъже? Честно го кажете!

 

 

Радев е избран от хора българи, които искат баланс във външната политика на България.  

Неясната кауза Украйна, пропагандирана извън история, география и повод/причина за война е далечна за КОАЛИЦИЯТА НА НЕЖЕЛАЕЩИТЕ, които избраха Радев с огромно мнозинство. В този смисъл Радев представлява реалната оценка на суверена. 

Срещу Радев крещят хората, които не представляват крупна електорална маса, това са хора със завишен медиен ефект - но без избиратели. Но пък с чужда програма, от която България няма ползи. 

Същите хора, примерно Радан, трябва да бъдат питани едно нещо важно - докъде трябва да стига помощта за една от воюващите страни - защото всеки лев за Украйна за нас става вече непосилен - особено след променкаджийското управление. 

И искаме ли, верни на атлантизма, след парите, естествено някак да пращаме истинска жива сила в тези война? Такава кулминация ще ли е желана и реална за вас? Радев е тук, за да предотврати това, което жълтопаветието искаше да направи - още грешни пари в чужда и все по фашистка война. 

Нацията обаче, народецът не иска да се забърква.  

Малцинството няма да млъкне - но поне да каже - какво още искате да дадем на тази война? 

Пари? Техника? Мъже? 

Честно го кажете. 

Не се крийте зад ЕС пропагандата - искате ли да участваме в тази война още или да поговорим за НЕУТРАЛИТЕТ. 

Нещо, за което в говорено от 1940-та. Спомнете си! 


Мартин Карбовски

Няма коментари:

Публикуване на коментар